- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achizitionarea unelte, mobila și accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Фискальный код / IDNO
1008606006164
Адрес
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.08.2021 16:34:08
Последнее изменение
02.09.2021 8:30:00
MTender ID
Код CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : UNELTE
UNELTE PENTRU GRADINARIT
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
2500 MDL
ID
619f0b28-7a45-4679-93b5-ba5514ea31af
Минимальный шаг
25
Срок действия договора
От 04.09.2021 8:00:00 До 30.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.09.2021 15:00:00
Название лота : MOBILA
MOBILA PENTRU BUCATARIE
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
7000 MDL
ID
2cfbecd0-8ef5-4eef-b251-ee52bdc5e54e
Минимальный шаг
70
Срок действия договора
От 04.09.2021 8:00:00 До 30.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.09.2021 15:18:30
Название лота : ACCESORII PENTRU PERDELE
TESATURA,PANGLICA,CIRLIGE
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
6000 MDL
ID
d45e3640-43be-479a-aaa8-acba3727cceb
Минимальный шаг
60
Срок действия договора
От 04.09.2021 8:00:00 До 30.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.09.2021 15:37:00
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare (4).signed.pdf
-prezentarea achizitiei,documente de calificare,specificatia tehnica si pret
Документация атрибуции
23.08.2021 16:56:21
documentatia_standard_cop (8).signed.pdf
-formulare,prezentarea autoritatii contractante,
Документация атрибуции
23.08.2021 16:56:21
Buna ziua. In ce forma este acceptata garantia pentru oferta?
Eliberata de banca? sau este acceptabila si prin transer in contul autoritatii contractante?
25.08.2021 08:58
Ответ на разъяснение: BUNA ZIUA,va rugam sa analizati Documentatia Standart, specific: ATIT GARANTIA PENTRU OFERTA CIT SI GARANTIA DE BUNA EXECUTIE VOR FI ELIBERATE DE O BANCA COMERCIALA, CONFORM FORMULARELOR DIN SECTIUNILE RESPECTIVE. Multumim,o zi buna sa aveti
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
15,500.00
MDL
Период разъяснений:
23.08.2021 16:56:21 - 28.08.2021 8:30:00
23.08.2021 16:56:21 - 28.08.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
28.08.2021 8:30:00 - 02.09.2021 8:30:00
28.08.2021 8:30:00 - 02.09.2021 8:30:00