- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Panou de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.08.2021 16:32:37
Последнее изменение
23.08.2021 16:48:01
MTender ID
Код CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Panou de comandă tactil Pro One user interface
Panou de comandă tactil Pro One user interface compatibil cu aparatului Ortopantomograf ProOne SN: 753911 produs in 2010 - 08 de PLANMECA, Finlanda; include carcasa din plastic fixata în 4 suruburi si pelicula de protectie, panou grafic color .
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
1 MDL
ID
8faad0a8-6a41-40e2-9e36-0ee86a1738e7
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1.00
MDL
Период разъяснений:
23.08.2021 16:40:31 - 24.08.2021 17:00:07
23.08.2021 16:40:31 - 24.08.2021 17:00:07
Период подачи заявок:
24.08.2021 17:00:07 - 01.09.2021 14:00:00
24.08.2021 17:00:07 - 01.09.2021 14:00:00