- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km conform proiectului tehnic și devizului
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km conform proiectului tehnic și devizului
Информация о заказчике
Название
Primăria Sireți
Фискальный код / IDNO
1008601000525
Адрес
MD-3731,
MOLDOVA,
s.Sireţi,
Străşeni,
strada Mihai Eminescu 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
23.08.2021 12:11:55
Последнее изменение
08.10.2021 3:47:21
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
2234722 MDL
ID
daa7fed3-7a4a-476d-bbf3-e4ad2c38e98e
Документы процедуры покупки
1. anunt drum aipa.semnat.pdf
-1. anunt drum aipa.semnat.pdf
Документация атрибуции
23.08.2021 12:27:12
Buna ziua.Incarcati DUAE in varianta Word
31.08.2021 15:57
Ответ на разъяснение: D-ați mail! Vă expediem electronic!!
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
2,234,722.00
MDL
Период разъяснений:
23.08.2021 12:27:12 - 02.09.2021 15:00:00
23.08.2021 12:27:12 - 02.09.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
02.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00
02.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00