- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Информация о заказчике
Название
Primaria Mateuti
Фискальный код / IDNO
1007601004593
Адрес
MD5400,
MOLDOVA,
s.Mateuţi,
Rezina,
s. Mateuti
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.08.2021 11:20:23
Последнее изменение
29.08.2021 9:30:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : „Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
„Lucrări de reparație la Casa de Cultură în satul Mateuți raionul Rezina” (tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice)
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
503094.79 MDL
ID
d4c3c451-e436-45d3-b527-23ef461c6d7b
Документы процедуры покупки
repetat caietul de sarcini, lista lucrarilor casa de cultura mateuti tencuieli interioare sala de cinema, scenă, holuri, spații tehnice.rtf
-
Документация атрибуции
21.08.2021 11:26:41
Valoarea estimata 503 094,79 este ireala numai manopera da mai mult ca aceasta suma materialele din ce le procuram ? Indicati suma corecta va rugam !
23.08.2021 18:32
Ответ на разъяснение: 503 094,79 constituie valoarea estimată fără TVA. Potrivit Legii 131/2015 privind achizițiile publice, ofertantul poate, atît reduce prețul ofertei, cît și majora, în limita admisibilă.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
503,094.79
MDL
Период разъяснений:
21.08.2021 11:26:41 - 26.08.2021 9:30:00
21.08.2021 11:26:41 - 26.08.2021 9:30:00
Период подачи заявок:
26.08.2021 9:30:00 - 29.08.2021 9:30:00
26.08.2021 9:30:00 - 29.08.2021 9:30:00