- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Информация о заказчике
Название
Camera de Stat pentru Supravegherea Marcarii
Фискальный код / IDNO
1004600008917
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tanase 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
21.08.2021 11:19:11
Последнее изменение
10.09.2021 13:00:00
MTender ID
Код CPV
42600000-2
-
Maşini-unelte
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
800000 MDL
ID
b3957f92-f6b9-4558-81fa-f67a167561ce
Документы процедуры покупки
anunt de participare semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Документация атрибуции
21.08.2021 11:50:34
documentatia standard semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Документация атрибуции
21.08.2021 11:50:34
duae semnat.pdf
-DUAE privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Документация атрибуции
21.08.2021 11:50:34
anunt de participare .semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Документация атрибуции
24.08.2021 15:15:27
documentatia standard .semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Документация атрибуции
24.08.2021 15:15:27
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
800,000.00
MDL
Период разъяснений:
21.08.2021 11:50:34 - 02.09.2021 13:00:00
21.08.2021 11:50:34 - 02.09.2021 13:00:00
Период подачи заявок:
02.09.2021 13:00:00 - 10.09.2021 13:00:00
02.09.2021 13:00:00 - 10.09.2021 13:00:00