- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea unui Tractorului cu echipament atașat
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Tractor
Tractor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 13.09.2021 10:54:44 До 31.12.2021 11:54:44
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:00:00
Название лота : Remorcă basculantă agricolă cu oblon
Remorcă basculantă agricolă cu oblon
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 13.09.2021 11:06:58 До 31.12.2021 12:06:58
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:18:30
Название лота : Lama de zăpadă K04
Lama de zăpadă K04
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 13.09.2021 11:08:10 До 31.12.2021 12:08:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:37:00
Название лота : Maşină de udat pe baza remorcii ASV-4 (cu capacitatea de 4 t)
Maşină de udat pe baza remorcii ASV-4 (cu capacitatea de 4 t)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 13.09.2021 11:09:16 До 31.12.2021 12:09:16
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:55:30
Название лота : Încărcător frontal
Încărcător frontal
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 13.09.2021 11:10:14 До 31.12.2021 12:10:14
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:14:00
Документы процедуры покупки
-duae tractodr darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Документация атрибуции
21.08.2021 11:12:24
24.08.2021 09:05
Ответ на разъяснение: Conform specificatiei din anunt Conditii specifice> Compatibile cu tractorul propus. Completari> obloane suplimentare de metal Numarul de axe> 2 capacitatea mesei incarcaturii transportate 5000 kg volum> min 10.0 m3 Dimensiunile de gabarit> min 5600x2300x2400 Modul de incarcare> 3 parti Greutate> min 1700 kg Garda de sol> min 350 mm Anvelope> 10/75-15.3 Garantie> min 12 luni Modelul articolului 2 PTS-S Rusia
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС21.08.2021 11:12:24 - 26.08.2021 11:00:00
26.08.2021 11:00:00 - 01.09.2021 13:00:00