- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
Информация о заказчике
Название
Primaria Viisoara
Фискальный код / IDNO
1007601002669
Адрес
MD-4933,
MOLDOVA,
s.Viişoara (r-l Glodeni),
Glodeni,
s.Viisoara
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.08.2021 14:43:12
Последнее изменение
23.08.2021 15:40:34
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
Документы процедуры покупки
Indicați parametri tehnice a pavajului
23.08.2021 15:49
Ответ на разъяснение: Drum pietonal cu lungimea de 1340m, latimea 1m,cu borduri si pavaj de beton,tevi pentru scurgerea apelor.
Indicați:
Grosimea pavajului
Forma geometrica
Culoarea
Vibropresat sau vibroturnat?
24.08.2021 11:54
Ответ на разъяснение: pavaj 200x100x40(forma dreptunghiulara),culoare sura,vibropresat
poz.3
simbol TsC54A
Simbol dat prevede strat din nisip doar devizierul schimba manual pentru stratul din piatra sparta
Sau este o eroare si simbol trebuie sa fie TsC54B care si prevede stratul din piatra sparta
Clarificați Vă rog
25.08.2021 10:25
Ответ на разъяснение: corect este TsC54B,eroare de tipar
Название лота : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
1044000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,044,000.00
MDL
Период разъяснений:
20.08.2021 15:39:36 - 26.08.2021 15:30:00
20.08.2021 15:39:36 - 26.08.2021 15:30:00
Период подачи заявок:
26.08.2021 15:30:00 - 03.09.2021 11:00:00
26.08.2021 15:30:00 - 03.09.2021 11:00:00