- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", s. Cania, r. Cantemir
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Acoperişul Blocului Administrativ al IP Gimnaziul "Ion Creangă", necesită lucrari de reparaţie capitală, deoarece în urma ploilor ambundente au fost afectate porţiuni de acoperiş a cantinei şcolare, sala de sport, sala festivă.
Информация о заказчике
Название
IPG "Ion Creangă", s. Cania
Фискальный код / IDNO
1013620008108
Адрес
7314,
MOLDOVA,
s.Cania,
Cantemir,
str. 31 August
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.08.2021 12:39:26
Последнее изменение
20.08.2021 15:58:09
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă", conform documentaţiei de proiect şi devizului de cheltuieli
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1374113 MDL
ID
9bbd89d5-2a97-468b-b884-f2ef8fb25880
Минимальный шаг
100
Срок действия договора
От 09.09.2021 8:00:00 До 30.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 03.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunţ pdf.pdf
-Anunţ de participare la procedura de achiziţie
Документация атрибуции
20.08.2021 15:58:09
devize fără valori.pdf
-Sunt descrise cantităţile conform datelor din proiect, specificaţii tehnice
Документация атрибуции
20.08.2021 15:58:09
pg compartiment_ plan general_.pdf
-Proiect acoperiş, Plan General
Документация атрибуции
20.08.2021 15:58:09
sa compartiment_ sa-solutie arhitecturala.pdf
-Proiect acoperiş, soluţie arhitectorală
Документация атрибуции
20.08.2021 15:58:09
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrari de reparaţie capitală a acoperişului Blocului Administrativ al IP Gimnaziului "Ion Creangă"
1374113 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,374,113.00
MDL
Период разъяснений:
20.08.2021 15:58:09 - 25.08.2021 16:30:00
20.08.2021 15:58:09 - 25.08.2021 16:30:00
Период подачи заявок:
25.08.2021 16:30:00 - 03.09.2021 0:00:00
25.08.2021 16:30:00 - 03.09.2021 0:00:00