- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Masă din inox alimentar
Masă din inox alimentar - 34 bucăți a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Masă din inox alimentar - 34 bucăți a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Информация о заказчике
Название
Administrația Națională a Penitenciarelor
Фискальный код / IDNO
1006601001012
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
20.08.2021 10:35:35
Последнее изменение
20.08.2021 10:38:08
MTender ID
Код CPV
39100000-3
-
Mobilier
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Masă din inox alimentar
a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Статус
Активный
Оценочная стоимость
108333.33 MDL
ID
55a2db7f-1d3c-4d42-ad5f-936d283e34d4
Минимальный шаг
1083.33
Срок действия договора
От 28.08.2021 10:37:43 До 31.12.2021 11:37:43
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini mese de inox.pdf
Caiet de sarcini (format Pdf)
Документация атрибуции
20.08.2021 10:38:08
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Masă din inox alimentar
108333.33 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
108,333.33
MDL
Период разъяснений:
20.08.2021 10:38:08 - 23.08.2021 10:00:00
20.08.2021 10:38:08 - 23.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00