- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
produse de curățenie
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lot 1 Sapun gospodaresc 72%
Sapun gospodaresc 72% 200gr
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 9:00:00
Название лота : Lot 2 Lichid p/u spalarea vaselor
Lichid p/u spalarea vaselor 1 litru Produs concentrat cu acțiune antialergică, cu conținut de glicerină. Grad de spumare: Spumant. Destinat degresării şi dezinfectării prin aplicare directă. Fără miros stringent
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 9:18:30
Название лота : Lot 3 Sprei p/u curatare geamuri
Sprei p/u curatare geamuri 500ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 9:37:00
Название лота : Lot 4 Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Hidrochloric Acid impotriva ruginei si desfundarea tsevilor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 9:55:30
Название лота : Lot 5 Praf p/u curatire 500gr OV
Praf p/u curatire 500gr OV
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:14:00
Название лота : Lot 6 Crema p/u curatirea mecanica
Crema p/u curatirea mecanica
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:32:30
Название лота : Lot 7 Sapun de mini
Sapun de mini, 100gr
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:51:00
Название лота : Lot 8 Inalbitor
Inalbitor 1000gr / 925ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:09:30
Название лота : Lot 9 Solutie p/u curatarea podelelor
Solutie p/u curatarea podelelor 1000ml
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:28:00
Название лота : Lot 10 Sapun lichid 5L
Sapun lichid 5L pe baza de cremă
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:46:30
Название лота : Lot 11 Balsam p/u rufe
Balsam p/u rufe 4L
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:05:00
Название лота : Lot 12 Bureta p/u vesela econom 5+1
Bureta p/u vesela econom 5+1
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:23:30
Название лота : Lot 13 Manusi latex gospodărești
Manusi latex gospodărești diferite mărimi
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:42:00
Название лота : Lot 14 Burete metalică p/u vesela
Burete metalică p/u vesela (3buc)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:00:30
Название лота : Lot 15 Servetele de masa
Servetele de masa cu 3 straturi, 24*23 100 buc
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:19:00
Название лота : Lot 16 Hirtie igienica aromatizată
Hirtie igienica aromatizată moale 4 role în set cu 3 straturi
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:37:30
Название лота : Lot 17 Universal Hirtie WC Jumbo
Universal Hirtie WC Jumbo 1str 200m T2 1/12
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:56:00
Название лота : Lot 18 Lavete universale superabsorbante
Lavete universale superabsorbante 38*38cm 3buc AZ-0388
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 14:14:30
Название лота : Lot 19 Pungi p/u gunoi 35 L
Pungi p/u gunoi 35 L, 50 buc, cu legătură la vîrf
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 14:33:00
Название лота : Lot 20Laveta p/u podea
Laveta p/u podea 60x60 super absorbante
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 14:51:30
Название лота : Lot 21 Laveta microfibra p/u praf
Laveta microfibra p/u praf
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 15:10:00
Название лота : Lot 22 Gel p/u WC
Gel p/u WC min. 750ml aromatizat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 15:28:30
Название лота : Lot 23Premium Sapun-Spuma p/aparate
Premium Sapun-Spuma p/aparate
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:00:00
Название лота : Lot 24 Rola Derulare Centrala Reflex M4
Rola Derulare Centrala Reflex M4, 1str, 300m, 35*19,8, 857/6, Albe
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:18:30
Название лота : Lot 25 Deodorant aer
Deodorant aer 300ml (sprei uscat).
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:37:00
Название лота : Lot 26 Pungi p/u gunoi 160 L
Pungi p/u gunoi 160 L,10 buc (cu legătură)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 10:55:30
Название лота : Lot 27 Hirtie igienica simpla
Hirtie igienica simpla 100 metri.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:14:00
Название лота : Lot 28 Detergent automat
Detergent automat 6kg universal pentru haine medicinale și haine colorate.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:32:30
Название лота : Lot 29 Caldare cu mop p/podele
Caldare cu mop p/podele
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 11:51:00
Название лота : Lot 30 Mop p/spalarea podelelor
Mop p/spalarea podelelor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:09:30
Название лота : Lot 31 Maturi malai
Maturi malai cu min 14 cusuturi
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:28:00
Название лота : Lot 32 Coada mop, metal aluminiu
Coada mop, metal aluminiu
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 12:46:30
Название лота : Lot 33 Căldare zink 10 L
Căldare zink 10 L
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:05:00
Название лота : Lot 34 Leghean din masă plastică 8-10 L
Leghean din masă plastică 8-10 L
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:23:30
Название лота : Lot 35 Căldare emailată 12 L
Căldare emailată 12 L cu capac
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 13:42:00
Название лота : Lot 36Leghean emailat
Leghean emailat 8-10 L
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 14:00:30
Название лота : Lot 37 Praf p/spălat vesela de laborator
Leghean emailat 8-10 L
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.09.2021 14:19:00
Документы процедуры покупки
25.08.2021 08:25
Ответ на разъяснение: Mii de scuze dar a expirat termenul de clarificări și nu este posibil de modificat perioada de depunerea ofertelor.
25.08.2021 08:05
Ответ на разъяснение: sticlă de plastic de un litru
25.08.2021 08:06
Ответ на разъяснение: 0.9 ml
25.08.2021 08:08
Ответ на разъяснение: există cu 3 straturi.
25.08.2021 08:09
Ответ на разъяснение: Matura să fie cusută în 14 cusuturi.
25.08.2021 08:14
Ответ на разъяснение: Praf de spălat ,ambalat în containere sau în peliculă și dozele să fie în capsule ,conținutul chimic să fie efectiv pentru spălarea vaselor de laborator, dar sa făcut eroare în program cu leghean.
25.08.2021 08:15
Ответ на разъяснение: Mopul să fie de 30 cm.
25.08.2021 08:22
Ответ на разъяснение: articole/ bunuri care sunt supuse avizării sanitare confom alin.1 art.23/1 al Legii 10/2009.
25.08.2021 13:08
Ответ на разъяснение: 900ml
25.08.2021 13:04
Ответ на разъяснение: conținutul să fie pentru spălarea vaselor
25.08.2021 13:07
Ответ на разъяснение: la lotul 36 este de 50 buc.Ne cerem mii de scuze sa produs o eroare în program .
25.08.2021 14:00
Ответ на разъяснение: Capsule pentru mașina d de spălat vesela.
26.08.2021 07:29
Ответ на разъяснение: Minimum 100 buc, Maxim 120 buc.
26.08.2021 14:36
Ответ на разъяснение: 13 gr, per capsulă.
01.09.2021 09:51
Ответ на разъяснение: Praf de spălat vesela model Bingo ambalaj plastic
06.09.2021 08:09
Ответ на разъяснение: Ambalaj din plastic(volum-min.0.5,max-0.7kg , în formă de căldărușă cu tortiță și are o linguriță din plastic (dozator)în căldărușă gradată.
06.09.2021 08:10
Ответ на разъяснение: Sînt căldări cu mop în set.
06.09.2021 08:12
Ответ на разъяснение: Înălbitor 1000gr/925ml- să fie de 1000.
08.09.2021 08:23
Ответ на разъяснение: 10000 ml adică 1litru.
08.09.2021 08:24
Ответ на разъяснение: ok
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС20.08.2021 9:13:37 - 10.09.2021 8:24:03
10.09.2021 8:24:03 - 16.09.2021 11:23:52