- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 21:53:07
Последнее изменение
19.08.2021 21:56:57
MTender ID
Код CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Conform caietului de sarcini atașat
Документы процедуры покупки
anunt de participare lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Приглашение на участие
19.08.2021 21:56:57
duae_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.doc
-
Критерии квалификации и отбора
19.08.2021 21:56:57
propunerea financiara (oferta)_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Документация атрибуции
19.08.2021 21:56:57
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
250000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
250,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 21:56:57 - 24.08.2021 14:00:00
19.08.2021 21:56:57 - 24.08.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
24.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00
24.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00