- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice în blocul A ( sala de sport și anexele 1-5)
Reparația sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice în blocul A ( sala de sport și anexele 1-5)
Информация о заказчике
Название
Instituţia Publică Gimnaziul,, Ştefan cel Mare,,
Фискальный код / IDNO
1013620008326
Адрес
MD-7319,
MOLDOVA,
s.Cîrpeşti,
Cantemir,
s.Cîrpeşti
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 19:18:25
Последнее изменение
23.08.2021 13:01:31
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : lucrări de reparație a sistemului de încălzire și reutilare a centralei termice
=[1]TenderPosEmptyTemplate!$D$3
Статус
Активный
Оценочная стоимость
733447 MDL
ID
969f81f9-8e5d-4f76-9378-c67bcbb709a0
Минимальный шаг
7334.47
Срок действия договора
От 15.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
в caiete sarcina папке 1.4.priza de pamint1.4.1.impamintare отсутствуют пункты с 42-48
23.08.2021 16:02
Ответ на разъяснение: vom revedea caietul de sarcini si vom publica din nou
In document caiet de sarcini, tare rau se vede, Poate aveti in alt format sau puteti de scanat?
Статус
Приостановленная процедура
Оценочная стоимость без НДС
733,447.00
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 21:04:33 - 24.08.2021 11:00:00
19.08.2021 21:04:33 - 24.08.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
24.08.2021 11:00:00 - 01.09.2021 23:00:37
24.08.2021 11:00:00 - 01.09.2021 23:00:37