- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparația acoperișului la IP CCA Ginta Latină
Lucrări de reparație și hidroizolare a acoperișului Instituției Publice Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Lucrări de reparație și hidroizolare a acoperișului Instituției Publice Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Информация о заказчике
Название
CCA Ginta Latina
Фискальный код / IDNO
1003600160588
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sfatul Ţării 18
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 18:32:44
Последнее изменение
26.11.2021 20:40:54
MTender ID
Код CPV
45261910-6
-
Reparare de acoperişuri
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reparația acoperișului la IP CCA Ginta Latină
Lucrări de reparație și hidroizolare la Instituția Publică Centrul de Cultură și Artă „Ginta Latină” conform condițiilor tehnice indicate în caietul de sarcini.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
752000 MDL
ID
f02c6737-f7e5-4d3f-8a05-33c3663ad458
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
752,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 18:57:04 - 26.08.2021 15:00:00
19.08.2021 18:57:04 - 26.08.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
26.08.2021 15:00:00 - 01.09.2021 15:00:00
26.08.2021 15:00:00 - 01.09.2021 15:00:00