- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă de la Instituția Preșcolară de Educație Timpurie nr. 12 din mun. Orhei
Информация о заказчике
Название
Primăria mun. Orhei
Фискальный код / IDNO
1007601008007
Адрес
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. V. Mahu 160
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 17:44:48
Последнее изменение
21.08.2021 14:44:19
MTender ID
Код CPV
37500000-3
-
Jocuri şi jucării; atracţii de bâlci
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
Статус
Активный
Оценочная стоимость
627690 MDL
ID
424eaf02-cdde-42f3-8bcf-c86de25ab855
Минимальный шаг
31384.5
Срок действия договора
От 13.09.2021 17:48:13 До 15.10.2021 17:48:13
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Документация атрибуции
19.08.2021 17:57:33
specificatiile tehnice teren.semnat.pdf
Specificatiile tehnice teren
Документация атрибуции
19.08.2021 17:57:33
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Achiziționarea echipamentului pentru terenurile de joacă
627690 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
627,690.00
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 17:57:33 - 24.08.2021 10:00:00
19.08.2021 17:57:33 - 24.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
24.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00
24.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00