- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
Din momentul constructiei casei de cultura acoperisul na fost reparat. La moment are nevoie de reparatie capitala.
Din momentul constructiei casei de cultura acoperisul na fost reparat. La moment are nevoie de reparatie capitala.
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Doina
Фискальный код / IDNO
1007601006656
Адрес
MD7323,
MOLDOVA,
s.Doina,
Cahul,
str. Drujba
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 12:05:29
Последнее изменение
19.08.2021 12:33:42
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
Casa de cultura din s. Doina r-nul Cahul are nevoie de o reparatie capitala a acoperisului
Статус
Активный
Оценочная стоимость
582492.83 MDL
ID
cb536b39-2510-448e-b5d4-db4ad9f873f5
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrari de reparatie a acoperisului la casa de cultura din Doina r-nul Cahul
582492.83 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
582,492.83
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 12:33:42 - 26.08.2021 16:30:17
19.08.2021 12:33:42 - 26.08.2021 16:30:17
Период подачи заявок:
26.08.2021 16:30:17 - 06.09.2021 23:30:57
26.08.2021 16:30:17 - 06.09.2021 23:30:57