- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Plăci de memorie (RAM)
Plăci de memorie (RAM) pentru Cisco ASA 5510
Plăci de memorie (RAM) pentru Cisco ASA 5510
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.08.2021 10:05:44
Последнее изменение
01.09.2021 9:00:00
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Plăci de memorie (RAM)
Plăci de memorie (RAM) pentru Cisco ASA 5510
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
15000 MDL
ID
b0716829-987b-4391-ab37-c597a5ab36a0
Минимальный шаг
75
Срок действия договора
От 03.09.2021 14:16:38 До 31.12.2021 15:16:38
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua.
In conformitatea cu HG 212/2018 privind gestionarea Echipamentelor Electrice si Electronice (EEE) si deseuri ce rezulta din ele (Regulament DEEE): p.111. .......... instituțiile publice și private care cumpără, primesc prin donație pentru uz propriu EEE vor solicita producătorilor numărul de înregistrare din Lista producătorilor, constituit potrivit prevederilor pct. 45; Reesind din faptul ca in aceasta Licitatie se solicita oferta iclusiv pentru echipament, care cade sub incidenta acestui Regulament (anexa 1B), rugam sa ne confirmati obligatiunea de a detine un astfel de nr. pentru ofertanti. Multumim anticipat
20.08.2021 12:49
Ответ на разъяснение: Buna ziua. Mulțumesc pentru clarificarea oferită. Într-adevăr, după analiza mai menunțioasă a prevederilor Anexei nr. 1B din Regulamentului privind deșeurile de echipamente electrice și electronice, plăcile de memorie solicitate, se încadrează în categoria de unități de memorie, prevăzute în acest document. În acest contex, vor fi operate modificări la Anunțul de participare și documentația de atribuire prin care se va solicita obligatoriu, deținerea numărul de înregistrare din „Lista producătorilor”.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
15,000.00
MDL
Период разъяснений:
19.08.2021 14:20:31 - 24.08.2021 15:00:00
19.08.2021 14:20:31 - 24.08.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
24.08.2021 15:00:00 - 01.09.2021 9:00:00
24.08.2021 15:00:00 - 01.09.2021 9:00:00