- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Procurarea tractorului cu echipament atașat
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Tractor
Stare:Nou Condiții specifice:Compatibil cu elementele propuse al prezentei specificații. Putere motor:80-105cp Motorul să fie fără aspirarea forțată a aerului(fără turbină). Capacitatea cilindrică :4-5litri Tip combustibil:Diesel Transmisia:F 14-18/R 4-16 Puntea din față :dreapta sau similară(grindă dreapta/integral,fortificată pentru o rezistență sporită. Priza putere spate:540-1000 rot./min. Greutatea tractorului 3900-4500 kg Capacitatea de ridicare a sistemului hidrauluic:3000-4500kg Tractorul să fie dotat cu cabină moderna,cu încălzire Garantie minim 12 luni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 13:00:00
Название лота : Încărcător frontal
Mecanism de încărcare: Stare:Nou Condiții specific:Compatibil cu tractorul propus Înălțimea de ridicare maximă:3800-4500mm Manipularea:Joystick/distribuitor 2 secții Completări:Cadru EURO Capacitatea de ridicare:1500-1800 kg Greutatea:750-950kg Garanția:min.12 luni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 13:18:30
Название лота : Cupă cu maxilar
Stare:Nou Condiții specifice:Compatibil cu încărcătorul frontal propus al prezentei specificații Funcționalitate:4-in-1 Volum:0,5-0,80m3 Lățimea cupei:2,0-2,2m Greutatea:350-450kg Garanția:min 12 luni.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 13:37:00
Название лота : Remorcă basculantă agricolă cu oblon suplimentar
Remorcă pentru tractor: Stare: Nou Condiţii specifice: Compatibil cu tractorul propus. Completăti:Obloane suplimentare de metal. Sistem de frînare:Pneumatic Numărul de axe:2 Capacitatea masei încărcăturii transportate:4500-5000kg Volum:min 10,03m3 Dimensiuni de gabarit:min5600x2300x2400/1920 Modul de descărcare:3 părți Greutate:min 1700kg Garda de sol:min 350mm Anvelope: 13.0/75-16 Garanție :min 12 luni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 13:55:30
Название лота : Lamă pentru dezăpezire și nivelare
Mecanizm de curățire: Stare:Nou Lamă pentru zăpadă și pămînt montabilă frontal la tractor propus și funcțională cu instalarea concomitentă a încărcătorului frontal solicitat în specificație. Lățimea de lucru:2,4-2,6 m Dotată cu cilindri hidraulic de ridicare/coborîre și de întoarcere hidraulică în părți ,cu părți de cauciuc la marginea de jos a lamei. Manipulare:Hidraulică Greutatea( fără adaptări):300-450kg Garanția:min. 12 luni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:14:00
Название лота : Împrăștietor antiderapant
Stare:Nou Volumul buncărului:min 300 litri Completarea:arbore cardanic Distanța de aruncare:6-18 m
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:32:30
Название лота : Perie comunală hidraulică cu buncăr
Mecanism de curățire: Stare:Nou Perie pentru curățirea drumurilor. Lungime:2085 Lățime de lucru:min.1,8m Diametrul periei:min.550mm Volumul rezervorului: min 300 litri Volumul coșului de gunoi: min 200litri Greutate fără rezervor: 265kg cu rezervor plin 980kg Control hidraulic Agregat cu dispositive articulate spate NU-2,NU-3 Garanție:min.12 luni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 14:51:00
Название лота : Cisternă de udat
Stare:Nou Adîncime de absorbție:min 7m Volum rezervor:min 3800litri Completare cu arbore cardanic Tip anvelope:900/16 Greutate:820 kg Debit lichid:14-15 m.cub/oră APP spate :540 rot./min
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 03.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:09:30
Документы процедуры покупки
Anunt de participare
Приглашение на участие
19.08.2021 9:56:55
documentatia standart
Документация атрибуции
19.08.2021 9:56:55
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС19.08.2021 9:56:55 - 24.08.2021 0:00:00
24.08.2021 0:00:00 - 01.09.2021 13:00:00