- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Servicii prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Информация о заказчике
Название
Spitalul Clinic Militar Central
Фискальный код / IDNO
1006601003511
Адрес
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 17:22:14
Последнее изменение
23.08.2021 9:00:30
MTender ID
Код CPV
75251110-4
-
Servicii de prevenire a incendiilor
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de prevenirea a incediilor prin prelucrarea lemnului cu soluție ignifugă și antiseptic
prevenirea a incediilor prin prelucrarea elementelor constructive portante combustibile a construcțiilor din lemn cu soluție ignifugă și antiseptic prin mărirea rezistenței la foc
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
166666.67 MDL
ID
a4ed9ed4-91b4-4195-a7de-43845936a356
Минимальный шаг
833.33
Срок действия договора
От 01.09.2021 17:41:25 До 31.12.2021 18:41:25
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 24.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
documentaţia standard.signed.pdf
In acest fișier sunt atașate modele de formulare, contract
Документация атрибуции
18.08.2021 18:00:30
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
166,666.67
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 17:43:51 - 19.08.2021 18:00:30
18.08.2021 17:43:51 - 19.08.2021 18:00:30
Период подачи заявок:
19.08.2021 18:00:30 - 23.08.2021 9:00:30
19.08.2021 18:00:30 - 23.08.2021 9:00:30