- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Информация о заказчике
Название
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Фискальный код / IDNO
1003600096694
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 15:54:34
Последнее изменение
25.08.2021 11:52:39
MTender ID
Код CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Документы процедуры покупки
Bună ziua, putem să includem în ofertă utilaj și materiale echivalente producătorului indicat în proiect, dacă funcționalitatea sistemului și parametrii tehnici nu sunt modificați?
01.09.2021 10:25
Ответ на разъяснение: Bună ziua. Oferta operatorului economic trebuie să corespundă proiectului de execuție.
Название лота : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
600000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 16:42:30 - 01.09.2021 11:00:00
18.08.2021 16:42:30 - 01.09.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
01.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00
01.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00