- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Информация о заказчике
Название
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Фискальный код / IDNO
1004600054327
Адрес
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 15:36:37
Последнее изменение
15.09.2021 16:34:01
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
621000 MDL
ID
de8b3e7b-14d5-4d51-8dba-88714603e532
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini bloc admin.pdf
Caiet de sarcini Nr.1 ( bloc admin)
Документация атрибуции
18.08.2021 15:59:48
caiet de sarcini nr.2.pdf
Caiet de sarcini Nr.2 ( bloc de prod)
Документация атрибуции
18.08.2021 15:59:48
declaratiebeneficiarul efectiv.doc
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Документация атрибуции
18.08.2021 15:59:48
ds_lucrari.docx
Documentația standard pentru realizarea achiziţiilor publice de lucrări
Документация атрибуции
23.08.2021 11:56:32
Buna ziua! A fost aprobata noua Documentatie standard pentru realizarea achizitiilor publice de lucrari, prin ordinul nr 69 din 07 mai 2021 al Ministrului Finantelor in vigoare din 18.06.2021, unde formularele sunt putin modificate, nu mai sunt formularele vechi.
23.08.2021 11:52
Ответ на разъяснение: Buna ziua, se aplica Documentatia standard în vigoare aprobata prin ordinul nr. nr.69. din 07 mai 2021 MF
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
621,000.00
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 15:59:48 - 28.08.2021 8:00:00
18.08.2021 15:59:48 - 28.08.2021 8:00:00
Период подачи заявок:
28.08.2021 8:00:00 - 13.09.2021 8:00:00
28.08.2021 8:00:00 - 13.09.2021 8:00:00