- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Procedura repetată de achiziționare a serviciilor de consultanță/instruire în cadrul proiectului „DanubeChance2.0”
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
Информация о заказчике
Название
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Фискальный код / IDNO
1007600042792
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 15:06:23
Последнее изменение
25.08.2021 16:47:10
MTender ID
Код CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Lot 1 - Servicii de consultanță/instruire în cadrul proiectului „DanubeChance2.0”
1.1. Elaborarea Mecanismului de Avertizare Timpurie în Republica Moldova 1.2. Servicii de instruire
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
194750 MDL
ID
78cb4f16-7faa-465a-8865-54fa2319ade4
Документы процедуры покупки
anunt 1 danubechance2.0.signed.signed.signed.pdf
Anunțul/invitația de participare
Документация атрибуции
18.08.2021 15:14:12
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Документация атрибуции
18.08.2021 15:14:12
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formularul F3.3 pers juridice
Документация атрибуции
18.08.2021 15:14:12
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Formularul F3.5
Документация атрибуции
18.08.2021 15:14:12
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Formularul F3.6
Документация атрибуции
18.08.2021 15:14:12
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
194,750.00
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 15:14:12 - 20.08.2021 10:00:00
18.08.2021 15:14:12 - 20.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
20.08.2021 10:00:00 - 23.08.2021 10:00:00
20.08.2021 10:00:00 - 23.08.2021 10:00:00