- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul nr.16-Pruncul
Фискальный код / IDNO
1006601000945
Адрес
MD 2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. I. Pruncul
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 11:52:56
Последнее изменение
19.08.2021 14:31:34
MTender ID
Код CPV
42122000-0
-
Pompe
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l (montarea și piese necesare pentru conectare vor fi incluse ofertă)
Статус
Активный
Оценочная стоимость
20282.5 MDL
ID
f30669b0-c948-482c-a807-6fb9aaf03b65
Минимальный шаг
202.82
Срок действия договора
От 26.08.2021 11:54:29 До 31.12.2021 12:54:29
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 25.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Buna ziua,
Va rog sa specificati tipul rezervorului de 500L: rezervor de tip deschis sau vas de expansiune cu membrana de tip inchis ?
20.08.2021 11:55
Ответ на разъяснение: Bună ziua, tipul de rezervor 500 l vas de expansiune de tip închis.
Название лота : Hidrofor electronic integrat cu tehnologia inventor cu rezervor de 500 l
20282.5 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
20,282.50
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 11:57:08 - 20.08.2021 12:00:00
18.08.2021 11:57:08 - 20.08.2021 12:00:00
Период подачи заявок:
20.08.2021 12:00:00 - 24.08.2021 9:30:00
20.08.2021 12:00:00 - 24.08.2021 9:30:00