- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Rezina
Фискальный код / IDNO
1007601011412
Адрес
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 9:20:28
Последнее изменение
01.09.2021 11:47:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
Документы процедуры покупки
lista cu cantitatile de lucrari.pdf
Lista cu cantităţile de lucrări
Технические характеристики
01.09.2021 11:47:31
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de renovarea unui sector de drum din s. Cinișeuți, r-nul Rezina
403284.4 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
403,284.40
MDL
Период разъяснений:
01.09.2021 11:47:31 - 07.09.2021 10:00:00
01.09.2021 11:47:31 - 07.09.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
07.09.2021 10:00:00 - 13.09.2021 10:00:00
07.09.2021 10:00:00 - 13.09.2021 10:00:00