- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Pretura Buiucani
Фискальный код / IDNO
1007601009509
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Viteazul 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.08.2021 9:01:42
Последнее изменение
18.08.2021 9:22:00
MTender ID
Код CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
Статус
Активный
Оценочная стоимость
490129 MDL
ID
4d4a87a7-8b1b-4793-ad19-249d980201fa
Минимальный шаг
490.13
Срок действия договора
От 08.09.2021 9:15:28 До 31.12.2021 10:15:28
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
img_0004 dispoziția pg nr. 238-d din 17.5.2021.pdf
dispoziția PG de implementare a proiectului Bugetul Civil
Документация атрибуции
18.08.2021 9:22:00
img_0005 proiect de execuție.pdf
prefața proiectului de executie
Документация атрибуции
18.08.2021 9:22:00
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : servicii pentru amenajarea unui mini-parc universitar de tip deschis pentru studii și odihnă „Mini-parcul Universitar „Ion Creangă”, sectorul Buiucani, mun. Chișinău
490129 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
490,129.00
MDL
Период разъяснений:
18.08.2021 9:22:00 - 23.08.2021 11:30:56
18.08.2021 9:22:00 - 23.08.2021 11:30:56
Период подачи заявок:
23.08.2021 11:30:56 - 01.09.2021 9:00:00
23.08.2021 11:30:56 - 01.09.2021 9:00:00