- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Информация о заказчике
Название
DETS Buiucani
Фискальный код / IDNO
1007601009967
Адрес
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Creangă 4/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.08.2021 23:07:56
Последнее изменение
17.08.2021 23:12:57
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Документы процедуры покупки
anunt de participare iet nr. 18.docx
Anunț de participare
Документация атрибуции
17.08.2021 23:12:57
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini.docx
Lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Документация атрибуции
17.08.2021 23:12:57
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
6611376 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
6,611,376.00
MDL
Период разъяснений:
17.08.2021 23:12:57 - 30.08.2021 11:30:00
17.08.2021 23:12:57 - 30.08.2021 11:30:00
Период подачи заявок:
30.08.2021 11:30:00 - 07.09.2021 13:00:00
30.08.2021 11:30:00 - 07.09.2021 13:00:00