- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Информация о заказчике
Название
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Фискальный код / IDNO
1007601010585
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.08.2021 15:41:18
Последнее изменение
18.08.2021 10:15:10
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
Документы процедуры покупки
anunț, invitație de participare, lucrari de reparatii v.poleacov.pdf
anunț, invitație de participare, lucrari de reparatii V.Poleacov
Документация атрибуции
17.08.2021 15:43:37
Ce aveti invedere la acest :punct-Prezentarea de dovezi privind conformitatea produselor, identificată prin referire la specificații sau standard relevante: CERTIFICATE DE CONFORMITATE LA MATERIALE?
18.08.2021 14:25
Ответ на разъяснение: CERTIFICATE DE CONFORMITATE LA MATERIALE
La p.2 RpCI42B Demolarea elementelor de acoperis - invelitorii din tabla, suprafata este de 225m2. Pe cind in p.9 CE05B Invelitorii din tabla suprafata este de 128.5m2. Concretizati va rog daca sunt corecte suprafetile.
18.08.2021 15:01
Ответ на разъяснение: Sunt corecte
Название лота : Lucrări de reparații a acoperișului si sistemului de scurgere a apelor la școla de Arte V. Poliakov mun. Chisinau str. A. Doga
240700 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
240,700.00
MDL
Период разъяснений:
17.08.2021 15:43:37 - 18.08.2021 16:00:00
17.08.2021 15:43:37 - 18.08.2021 16:00:00
Период подачи заявок:
18.08.2021 16:00:00 - 20.08.2021 16:00:00
18.08.2021 16:00:00 - 20.08.2021 16:00:00