- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Achiziționarea repetată a serviciilor de instruire pentru beneficiarii Programului Gestiunea Eficientă a Afacerii (GEA)
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Информация о заказчике
Название
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Фискальный код / IDNO
1007600042792
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.08.2021 9:44:17
Последнее изменение
17.08.2021 10:07:09
MTender ID
Код CPV
80510000-2
-
Servicii de formare specializată
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lot 10 Digitalizare (Avansați)
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Статус
Активный
Оценочная стоимость
22333.34 MDL
ID
8362aa4e-3d94-4e5c-ba12-98d76d15a171
Минимальный шаг
223.33
Срок действия договора
От 08.09.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 02.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
1. caiet de sarcini instruiri gea 2021.signed.pdf
Caietul de sarcini
Документация атрибуции
17.08.2021 10:07:09
anuntul repetat de participare_gea2021.signed.signed.signed.pdf
Anunțul de participare
Документация атрибуции
17.08.2021 10:07:09
f3.11_declarația _privind_dotările_specifice.docx
Formularul F 3.11
Документация атрибуции
17.08.2021 10:07:09
f3.12_declarația_privind_personalul_de_specialitate.docx
Formularul F 3.12
Документация атрибуции
17.08.2021 10:07:09
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lot 10 Digitalizare (Avansați)
22333.34 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
22,333.34
MDL
Период разъяснений:
17.08.2021 10:07:09 - 27.08.2021 9:00:00
17.08.2021 10:07:09 - 27.08.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
27.08.2021 9:00:00 - 01.09.2021 8:30:00
27.08.2021 9:00:00 - 01.09.2021 8:30:00