- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reparația capitală a drumului de acces spre s. Gura Galbenei
Conform caietului de sarcini
Conform caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Cimislia
Фискальный код / IDNO
1007601008915
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.08.2021 9:06:29
Последнее изменение
16.09.2021 17:22:38
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reparația capitală a drumului de acces spre s. Gura Galbenei
Conform caietului de sarcini
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
2170000 MDL
ID
9301c567-aa96-4481-99f5-6c8d5e726b9f
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini drum s. gira galbenei (1).pdf
Caietul de sarcini
Документация атрибуции
17.08.2021 9:19:48
un CS ceva?
01.09.2021 13:16
Ответ на разъяснение: Este anexat la lot
Buna ziua, publicati va rugam rechizitele bancare in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante, multumim anticipat.
01.09.2021 13:27
Ответ на разъяснение: Consiliul raional Cimișlia c/f 1007601008915 MD18TRPCDP5184010A01687AA MF-TR Sud Cimișlia TREZMD2X
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
2,170,000.00
MDL
Период разъяснений:
17.08.2021 9:19:48 - 03.09.2021 13:27:40
17.08.2021 9:19:48 - 03.09.2021 13:27:40
Период подачи заявок:
03.09.2021 13:27:40 - 09.09.2021 13:27:40
03.09.2021 13:27:40 - 09.09.2021 13:27:40