- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Sângerei
Фискальный код / IDNO
1007601009369
Адрес
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Str.Independentei 111
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.08.2021 16:22:31
Последнее изменение
20.08.2021 9:08:06
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini nou l282-1.semnat.pdf
Caiet de sarcini Lista cantităților de lucrări (Formularul 1)
Технические характеристики
16.08.2021 16:26:45
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
664113 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
664,113.00
MDL
Период разъяснений:
16.08.2021 16:26:45 - 22.08.2021 9:08:06
16.08.2021 16:26:45 - 22.08.2021 9:08:06
Период подачи заявок:
22.08.2021 9:08:06 - 02.09.2021 9:08:17
22.08.2021 9:08:06 - 02.09.2021 9:08:17