- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul de Psihiatrie Orhei
Фискальный код / IDNO
1003606150039
Адрес
0035,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.Dubăsari nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.08.2021 10:51:08
Последнее изменение
16.08.2021 17:02:27
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Лучшее соотношение цена-качество
Список партий
Название лота : Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
Статус
Активный
Оценочная стоимость
1286878.38 MDL
ID
f34e3faf-2236-4c91-9eb7-c2a2793cc7d8
Документы процедуры покупки
anunț de participare acoperiș actualizat.semnat (3) (1).pdf
Anunț d intenție
Документация атрибуции
16.08.2021 11:00:29
Conform Formularului nr.5 anexat la procedura, Se determina ca la poz.3 CB02C au fost excluse majoritatea materioalelor si manoperei. Deasemenea si la poz.8 CE27A, au fost excluse toate materialele de prindere strict necesare (cum ar fie Buloanele, piulitele si saibe). Intebare: De ce considerati ca aceste materiale si maniopera nu sunt necesare? sau le veti oferi D-stra. iar cofrajul il veti monta singuri ca ati exclus manopera.
20.08.2021 10:42
Ответ на разъяснение: Vom revizui formularul.
DOCUMENTATIA STANDARD pentru realizarea achizitiilor publice de lucrari, a fost modificata si aprobata prin Ordinul MF nr. 69 din 07.05.2021, rugam AC sa se conformeze si sa efectuati modificarile de rigoare.
20.08.2021 10:43
Ответ на разъяснение: Vom revizui
Buna ziua. Termenul de actualizare expira dar n-ati facut nici-o revizuire.
23.08.2021 10:36
Ответ на разъяснение: Totul este conform in conform formularului 5.Cred că dacă am plasat documentația standart de ediție veche cred că nu este o greșeală mare.
Название лота : Repaparația acoperișului Spitalului de Psihiatrie Orhei
1286878.38 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,286,878.38
MDL
Период разъяснений:
16.08.2021 11:00:29 - 23.08.2021 11:00:00
16.08.2021 11:00:29 - 23.08.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 11:00:00 - 26.08.2021 11:00:00
23.08.2021 11:00:00 - 26.08.2021 11:00:00