- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Информация о заказчике
Название
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Фискальный код / IDNO
1007601009657
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.08.2021 9:29:20
Последнее изменение
16.08.2021 15:20:36
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
Документы процедуры покупки
anunt de participare riscani repetat.semnat.pdf
anunt de participare
Документация атрибуции
16.08.2021 15:20:36
documentatia_standard_lucrari.semnat.pdf
documentatia_standard_lucrari
Документация атрибуции
16.08.2021 15:20:36
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparaţie curentă în curţile blocurilor de locuit din sectorul Rîşcani (repatat)
8623252 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
8,623,252.00
MDL
Период разъяснений:
16.08.2021 15:20:36 - 27.08.2021 13:30:00
16.08.2021 15:20:36 - 27.08.2021 13:30:00
Период подачи заявок:
27.08.2021 13:30:00 - 08.09.2021 11:00:00
27.08.2021 13:30:00 - 08.09.2021 11:00:00