- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament pentru încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Информация о заказчике
Название
Centrul de Excelență în Informatică și Tehnologii Informaționale
Фискальный код / IDNO
1007600011529
Адрес
2030,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 48
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.08.2021 9:01:28
Последнее изменение
09.09.2021 8:38:34
MTender ID
Код CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Echipament de încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrări de demontare/ montare
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
800000 MDL
ID
41d9f15f-ac33-4f8b-9910-c24ab40a9600
Минимальный шаг
8000
Срок действия договора
От 02.09.2021 9:15:59 До 31.12.2021 10:15:59
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 01.09.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
anunt_participare tehnica de calcul.docx
anunț de participare
Документация атрибуции
16.08.2021 9:17:54
Bună ziua, solicit respectuos să anexați un plan/proiect la acest sistem de încălzire, dacă el există. Mulțumesc anticipat!
23.08.2021 09:58
Ответ на разъяснение: Buna ziua,planul există pe suport de hirtie si va fi preluat de compania cistigătoare spre consultare.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
800,000.00
MDL
Период разъяснений:
16.08.2021 9:17:54 - 23.08.2021 10:00:00
16.08.2021 9:17:54 - 23.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 10:00:00 - 31.08.2021 10:00:32
23.08.2021 10:00:00 - 31.08.2021 10:00:32