- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Информация о заказчике
Название
Primaria s. Selemet
Фискальный код / IDNO
1007601008801
Адрес
MD-4129,
MOLDOVA,
s.Selemet,
Cimişlia,
str. Sfintul Dumitru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.08.2021 15:40:30
Последнее изменение
17.08.2021 0:46:48
MTender ID
Код CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Статус
Активный
Оценочная стоимость
325000 MDL
ID
6868eba7-0c05-4bf5-a211-32ee67d75011
Минимальный шаг
1300
Срок действия договора
От 26.08.2021 8:00:00 До 30.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 30.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
1.1 documentatia standart.docx
1.1 documentatia standart.docx
Документация атрибуции
13.08.2021 16:12:21
buna ziua, betonierele sa fie cu pompa sau fara?
18.08.2021 10:08
Ответ на разъяснение: Buna ziua ,betonierele nu trebuie sa fie cu pompa
garantia de oferta trebuie?
18.08.2021 10:17
Ответ на разъяснение: Nu
Название лота : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
325000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
325,000.00
MDL
Период разъяснений:
13.08.2021 16:12:21 - 20.08.2021 10:17:02
13.08.2021 16:12:21 - 20.08.2021 10:17:02
Период подачи заявок:
20.08.2021 10:17:02 - 26.08.2021 10:17:02
20.08.2021 10:17:02 - 26.08.2021 10:17:02