- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Analizatoruli automat cu 20 canale, VSH
Информация о заказчике
Название
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Фискальный код / IDNO
1003600150602
Адрес
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.08.2021 14:17:28
Последнее изменение
13.08.2021 14:28:56
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
Документы процедуры покупки
150570 analizator automat cu 20 canale, vsh.xls
specficatia tehnica
Документация атрибуции
13.08.2021 14:21:19
Buna ziua! Va rog sa specificati care este termenul de livrare pentru dispozitive din momentul semnarii contractelor?
13.08.2021 15:06
Ответ на разъяснение: din momentul semnarii contractului pina la 45 de zile
Название лота : Analizator automat cu 20 canale, VSH (2 unitati)
70000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
70,000.00
MDL
Период разъяснений:
13.08.2021 14:21:19 - 16.08.2021 9:00:00
13.08.2021 14:21:19 - 16.08.2021 9:00:00
Период подачи заявок:
16.08.2021 9:00:00 - 18.08.2021 9:00:00
16.08.2021 9:00:00 - 18.08.2021 9:00:00