- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Echipament Informațional și de Telecomunicații (inclusiv piese de schimb) REPETAT
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lot 1. Calculator de tip 1
Lot 1.Calculator de tip 1
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 2. Placă de rețea
Lot 2. Placă de rețea
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 3. Placă video
Lot 3. Placă video
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 4. Modul de memorie
Lot 4. Modul de memorie
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 5. Modul de memorie
Lot 5. Modul de memorie
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 6. Modul de memorie
Lot 6. Modul de memorie
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Lot 7. Dispozitiv SSD intern
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 8. Hard-disk intern
Lot 8. Hard-disk intern
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 9. Hard-disk extern
Lot 9. Hard-disk extern
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 10. Hard-disk intern
Lot 10. Hard-disk intern
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 11. Bloc de alimentare
Lot 11. Bloc de alimentare
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 12. Bloc de alimentare
Lot 12. Bloc de alimentare
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 13. Stick
Lot 13. Stick
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 14. Stick
Lot 14. Stick
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 15. Extensie (prelungitor)
Lot 15. Extensie (prelungitor)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 16. Extensie (prelungitor)
Lot 16. Extensie (prelungitor)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 17. Cablu
Lot 17. Cablu
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 18. Adaptor
Lot 18. Adaptor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 19. Adaptor
Lot 19. Adaptor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 20. Adaptor
Lot 20. Adaptor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 21. Extensie (prelungitor)
Lot 21. Extensie (prelungitor)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 22. Convertor
Lot 22. Convertor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 23. Dulap
Lot 23. Dulap
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 24. Dulap
Lot 24. Dulap
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 25. Panou (Patch Panel)
Lot 25. Panou (Patch Panel)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 26. Panou (Patch Panel)
Lot 26. Panou (Patch Panel)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Lot 27. Priză (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Lot 28. Priză dublă (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 29. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Lot 30. Conector RJ-10 (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 31. Conector
Lot 31. Conector
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Lot 32 Cablu (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Lot 33. Cablu (telefonie fixă)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 34. Adaptor
Lot 34. Adaptor
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 35. Cablu
Lot 35. Cablu
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 36. Acumulator
Lot 36. Acumulator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 37. Acumulator
Lot 37. Acumulator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 38. Acumulator
Lot 38. Acumulator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 39. DVD -+RW
Lot 39. DVD -+RW
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 40. Ruter
Lot 40. Ruter
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 41. Ruter
Lot 41. Ruter
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 42. Comutator
Lot 42. Comutator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 43. Comutator
Lot 43. Comutator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 44. Comutator
Lot 44. Comutator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 45. Comutator
Lot 45. Comutator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 46. Comutator
Lot 46. Comutator
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 47. Calculator de tip 3
Lot 47. Calculator de tip 3
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 48. Calculator de tip 2
Lot 48. Calculator de tip 2
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 49. UPS
Lot 49. UPS
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 50. Monitor de tip 1
Lot 50. Monitor de tip 1
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 51. Monitor de tip 2
Lot 51. Monitor de tip 2
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 52. Tastatură
Lot 52. Tastatură
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 53. Set tastatură + mouse
Lot 53. Set tastatură + mouse
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Lot 54. Mouse
Lot 54. Mouse
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
Anunț de participare
Приглашение на участие
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Документация атрибуции
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Документация атрибуции
20.08.2021 16:38:37
Documentația standard
Документация атрибуции
20.08.2021 16:40:35
Anunț de participare
Приглашение на участие
21.08.2021 12:47:26
Anunț de participare
Приглашение на участие
21.08.2021 16:00:59
Documentația standard
Документация атрибуции
21.08.2021 16:00:59
Documentația standard
Документация атрибуции
21.08.2021 16:00:59
20.08.2021 17:25
Ответ на разъяснение: Bună ziua, documentația a fost modificată. Mulțumim.
21.08.2021 16:11
Ответ на разъяснение: Bună ziua, a fost comisă o eroare ce ține de prețul estimat, valoarea corectă estimată pentru lotul 21 este de 1100,00 lei,iar pentru lotul 20 valoarea corectă estimată este de 758,33 lei. Valoarea estimată a fost aprobată în limitele bugetului disponibil. Ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
21.08.2021 16:05
Ответ на разъяснение: Bună ziua, a fost comisă o eroare, ne cerem scuze, anunțul de participare și documentația au fost modificate. Mulțumim.
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС13.08.2021 16:47:22 - 23.08.2021 16:02:41
23.08.2021 16:02:41 - 06.09.2021 16:02:41