- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU
Aparat de aer conditionat de tip caseta DC INVERTER, 24000 BTU,Agent frigorific R410A-32,U=220V,Diapazonul de temperaturi de lucru racire/incalzire-15~50/-15~24.Clasa energetica A+,BI.Interior dimensiunele 840-850x840-850x250-260,Garantia min 24 luni,pompa pentru drenaj - inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini anexat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Название лота : Aparat de aer conditionat 12000 BTU
Aparat de aer condiționat (de perete) Suprafața de lucru 30-35 m.2,12000 BTU,on-off R410A-R32 , IARNĂ/VARĂ nivel minim-maxim zgomot 25-46 db,clasa de efecienta energetica A,U=220 V,Garantia min 24 luni - inclusiv montarea si accesorii necesare montarii conform caietului de sarcini
Статус
Оценочная стоимость
ID
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini
Технические характеристики
13.08.2021 13:13:01
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС13.08.2021 13:13:01 - 16.08.2021 10:00:00
16.08.2021 10:00:00 - 18.08.2021 10:00:00