- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.08.2021 12:01:30
Последнее изменение
29.11.2021 12:28:34
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei, conform documentatiei anexate!
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
16236360 MDL
ID
e976c65a-b813-4ff5-a2bb-c1e88d09a1a1
Документы процедуры покупки
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Технические характеристики
13.08.2021 12:10:47
Buna ziua pentru 2386 pozitii de deviz termenul de 20 de zile pentru pregatirea ofertei tehnice este foarte mic, rugam prelungirea termenul limita pentru depunerea ofertelor, multumim anticipat
19.08.2021 15:34
Ответ на разъяснение: Buna ziua, Perioada de calarificare si de depunere a ofertelor a fost indicata conform legislatiei in vigoare, totodata mentionam faptul ca devizul respectiv este public din data de 20.07.2021 (prima procedura fiind anulata, dar devizul raminind acelasi). O zi buna!
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
16,236,360.00
MDL
Период разъяснений:
13.08.2021 12:10:47 - 23.08.2021 10:00:00
13.08.2021 12:10:47 - 23.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00