- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Информация о заказчике
Название
Primăria comunei Ciorescu
Фискальный код / IDNO
1007601010437
Адрес
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str. Alexandru cel Bun, nr. 17
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.08.2021 19:55:54
Последнее изменение
25.08.2021 9:00:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău
Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău (Strada Serghei Lazo – L – 250 m S – 1250 m2; Stradela Ștefan cel Mare – L – 95 m S – 475 m2)
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
900000 MDL
ID
eb8cbbc4-d93c-46c0-92a7-61455e8575c5
Документы процедуры покупки
Doc. Stand. _ lucrari 12.21 (NOU)
Documentația Standard
Технические характеристики
12.08.2021 20:07:11
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
900,000.00
MDL
Период разъяснений:
12.08.2021 20:07:11 - 17.08.2021 10:00:00
12.08.2021 20:07:11 - 17.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 9:00:00
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 9:00:00