- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
LUCRĂRI DE REPARAȚIE A BLOCULUI ALIMENTAR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRARI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
Информация о заказчике
Название
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Фискальный код / IDNO
1003600032782
Адрес
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.08.2021 16:55:48
Последнее изменение
17.08.2021 13:32:52
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
LUCRĂRI DE REPARATIE A BLOCULUI ALIMENTAR
Статус
Активный
Оценочная стоимость
577662.42 MDL
ID
3f7a66cf-c7c0-4788-9e22-49a9454250c7
Документы процедуры покупки
anunt_de_participare (1) (1).semnat.pdf
ANUNT PARTICIPARE
Документация атрибуции
12.08.2021 17:11:43
Codul TsI50F la punctele 4-24 nu se mai utilizeaza va rog sa corectati caietul de sarcini
18.08.2021 12:05
Ответ на разъяснение: Buna ziua. In rezultatul consultarii specialistilor tehnici codul TsI50F va fi înlocuit cuTsI50A10.
Название лота : LUCRĂARI DE REPARATIE AL BLOCULUI ALIMENTAR IP CREPOR
577662.42 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
577,662.42
MDL
Период разъяснений:
12.08.2021 17:11:43 - 20.08.2021 12:05:01
12.08.2021 17:11:43 - 20.08.2021 12:05:01
Период подачи заявок:
20.08.2021 12:05:01 - 27.08.2021 12:04:07
20.08.2021 12:05:01 - 27.08.2021 12:04:07