- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Gratiesti
Фискальный код / IDNO
1007601010219
Адрес
MD_2093,
MOLDOVA,
s.Grătieşti,
mun.Chişinău,
str.Stefan cel Mare 72
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.08.2021 16:06:16
Последнее изменение
15.08.2021 21:18:55
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
2689871.5 MDL
ID
73918bde-fa94-42ce-b090-3ae905568066
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.hulboaca.rtf
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
documentatia standard conf. omf 69 betonarea strazilor din s. hulboaca.docx
Documentatia standard
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
duae_ro 2021betonarea strazilor din s. hulboaca. doc.doc
DUAE
Документация атрибуции
13.08.2021 14:03:54
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
2,689,871.50
MDL
Период разъяснений:
13.08.2021 14:03:54 - 23.08.2021 14:00:00
13.08.2021 14:03:54 - 23.08.2021 14:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00
23.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00