- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
MD84TRPBAA222500A15232AC
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Информация о заказчике
Название
JUDECATORIA CHISINAU
Фискальный код / IDNO
1016601000256
Адрес
MD-2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
STR. ZELINSCHI,13
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
VICTORIA PLACINTA
Контактный телефон
0.22-52-01-76
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
12.08.2021 9:48:45
Последнее изменение
13.08.2021 14:09:06
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Lucrărilor de reparație a încăperii din edificiul Judecătoriei Chișinău sediul Râșcani (mun. Chișinău, str. Kiev, 3)conform caietului de sarcini
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
380000 MDL
ID
8a87ed97-5502-48df-a832-5f14200135a5
Минимальный шаг
380
Срок действия договора
От 23.08.2021 8:00:00 До 31.12.2021 9:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 23.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
380,000.00
MDL
Период разъяснений:
12.08.2021 9:56:24 - 17.08.2021 8:30:00
12.08.2021 9:56:24 - 17.08.2021 8:30:00
Период подачи заявок:
17.08.2021 8:30:00 - 20.08.2021 8:30:00
17.08.2021 8:30:00 - 20.08.2021 8:30:00