- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Информация о заказчике
Название
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Фискальный код / IDNO
1006601004242
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.08.2021 21:53:48
Последнее изменение
25.08.2021 11:00:01
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Conform caietului de sarcini atașat.
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
199201 MDL
ID
bda79eb8-cde3-4dcd-baa5-83ebd598b922
Документы процедуры покупки
anunt de participare actualizat_lucrari de reparatie acoperis.docx
Anunț de participare
Приглашение на участие
11.08.2021 22:15:30
cnts_balti_acoperis_2021_caiet sarcini.docx
Caiet de sarcini
Технические характеристики
11.08.2021 22:15:30
doc_standard_ lucrari_conform ordin mf 69.docx
Documentația standard
Документация атрибуции
11.08.2021 22:15:30
propunerea financiara (oferta)_lucrari de reparatie acoperis.docx
Propunerea financiară (Model)
Документация атрибуции
11.08.2021 22:15:30
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
199,201.00
MDL
Период разъяснений:
11.08.2021 22:15:30 - 17.08.2021 11:00:00
11.08.2021 22:15:30 - 17.08.2021 11:00:00
Период подачи заявок:
17.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 11:00:00
17.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 11:00:00