- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Информация о заказчике
Название
Spitalul Clinic Militar Central
Фискальный код / IDNO
1006601003511
Адрес
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.08.2021 19:42:35
Последнее изменение
16.08.2021 14:41:52
MTender ID
Код CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Тип процедуры
Публичное приобретение малой стоимости
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie, Servicii de deratizare.
Servicii de deratizare suprafețelor interioare/exterioare (rozătoare), Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie suprafețelor interioare, Servicii de dezinfecţie şi de dezinsecţie teritoriului
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость
83333.34 MDL
ID
15db168d-95ac-4407-9e58-832764b99926
Минимальный шаг
416.67
Срок действия договора
От 20.08.2021 11:09:10 До 31.12.2021 12:09:10
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 17.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
scan doc. stand. criterii și cerințe de calificare.pdf
Documentația standard, criterii și cerințe de calificare
Документация атрибуции
12.08.2021 12:06:10
documentaţia standard.signed.pdf
În acest fișier se regăsește documetația de atribuire, modele de formulare precum și modelul de Contract
Документация атрибуции
12.08.2021 12:06:10
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
83,333.34
MDL
Период разъяснений:
12.08.2021 12:06:10 - 13.08.2021 18:41:42
12.08.2021 12:06:10 - 13.08.2021 18:41:42
Период подачи заявок:
13.08.2021 18:41:42 - 16.08.2021 14:41:52
13.08.2021 18:41:42 - 16.08.2021 14:41:52