- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
1. Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosinţă cu volumul de 0,5 litri buc. 30 000 Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosinţă cu volumul de 0,5 litri. Conform cerinţelor: ce corespunde cu standardele europene pentru consum zilnic. Apă necarbogazată (plată) cu gust propriu şi cu compoziţie echilibrată pură şi unică. Ambalaj: - sticle de unică folosinţă cu volumul 0,5 litri. Termenul de valabilitate al produsului – minim 1-3 luni de la data fabricării; 3-4 luni pînă la data expirării. Marcarea să fie conform cu standardele în vigoare. Condiţiide livrare a mărfii: La Secţia alimentară a AN pe adresa mun. Chişinău strada Vasile Lupu 37 cu transportul vînzătorului pe parcursul lunii august 2021, în zilele de martţi, miercuri şi joi, de la ora 9:00 pînă la 16:00, tel. de contact 022-66-73-90; mob. 079394133
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 16.08.2021 17:35:44 До 31.08.2021 17:35:44
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 16.08.2021 15:00:00
Документы процедуры покупки
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
Apă potabilă (necarbogazată) îmbuteliată în ambalaj de unică folosință cu volumul de 0,5 litri
Документация атрибуции
11.08.2021 17:39:04
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС11.08.2021 17:39:04 - 13.08.2021 9:00:00
13.08.2021 9:00:00 - 15.08.2021 16:00:31