- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Информация о заказчике
Название
Pretura sectorului Ciocana
Фискальный код / IDNO
1007601010518
Адрес
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.08.2021 17:17:34
Последнее изменение
12.08.2021 10:24:33
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Renovarea Aleei școlarilor pe segmentul de la blocul locativ din str. Mihail Sadoveanu 24/1 până la str. Igor Vieru 8/1 (partea de sus a bd. Mircea cel Bătrân) din sectorul Ciocana, mun. Chișinău.
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость
609105.24 MDL
ID
49b76a94-6c8e-4063-8de1-08d7196e75aa
Документы процедуры покупки
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
609,105.24
MDL
Период разъяснений:
12.08.2021 9:58:17 - 23.08.2021 10:00:00
12.08.2021 9:58:17 - 23.08.2021 10:00:00
Период подачи заявок:
23.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00