- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Информация о заказчике
Название
Primaria Colonita
Фискальный код / IDNO
1007601006689
Адрес
2082 Colonita,
MOLDOVA,
s.Coloniţa,
mun.Chişinău,
Stefan cel Mare 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.08.2021 11:55:06
Последнее изменение
11.08.2021 11:58:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
Документы процедуры покупки
anun de participare11.08.2021 .semnat.pdf
Anunt de participare
Документация атрибуции
11.08.2021 11:58:30
caiet de sarcini colonita 11.08.2021.pdf
Caiet de sarcini
Документация атрибуции
11.08.2021 11:58:30
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație capitala a clădirii IMSP Centrul de Sanatate Publica din mun. Chișinău, sat. Colonita
1976741 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,976,741.00
MDL
Период разъяснений:
11.08.2021 11:58:30 - 21.08.2021 8:00:00
11.08.2021 11:58:30 - 21.08.2021 8:00:00
Период подачи заявок:
21.08.2021 8:00:00 - 26.08.2021 8:00:00
21.08.2021 8:00:00 - 26.08.2021 8:00:00