- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Информация о заказчике
Название
Primaria Tirgul Vertiujeni
Фискальный код / IDNO
1007601009299
Адрес
MD-6650,
MOLDOVA,
s.Tîrgul-Vertiujeni,
Floreşti,
s. Targul Vertiujeni
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.08.2021 9:41:54
Последнее изменение
17.08.2021 12:26:50
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrari de reparatie a drumurilor
Lucrari de reparatie a drumurilor locale din s.Tirgul Vertiujeni, r-nul Floresti
Статус
Активный
Оценочная стоимость
520833.27 MDL
ID
06db3372-624a-49fd-9797-b2b76ab25e81
Документы процедуры покупки
documentatia standard cop (lucrari) (3).doc
Documentatia standard
Документация атрибуции
11.08.2021 9:57:33
Care este termenul de garanție solicitat pentru lucrările ce vor fi executate?
17.08.2021 21:44
Ответ на разъяснение: minim 2 ani
Название лота : Lucrari de reparatie a drumurilor
520833.27 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
520,833.27
MDL
Период разъяснений:
11.08.2021 9:57:33 - 19.08.2021 21:44:24
11.08.2021 9:57:33 - 19.08.2021 21:44:24
Период подачи заявок:
19.08.2021 21:44:24 - 25.08.2021 2:44:24
19.08.2021 21:44:24 - 25.08.2021 2:44:24