- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Lucrări de reparație capitală a acoperișurilor sediilor INSP din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți și din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău (Repetat)
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul național de securitate publică
Фискальный код / IDNO
1013601000509
Адрес
MD 2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina, 102
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.08.2021 17:24:57
Последнее изменение
10.08.2021 17:58:50
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Тип процедуры
Спрос на ценовые предложения
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
Документы процедуры покупки
caiet de sarcini franco- pentru grup de lucru + .rtf
Caiet de sarcini str. Ivano Franco, 2 A, Bălți
Документация атрибуции
10.08.2021 17:58:50
caiet de sarcini iablocikin-cu materialul beneficiarului +.rtf
Caiet de sarcini str.Iablocikin, 5A
Документация атрибуции
10.08.2021 17:58:50
ordin mf nr. 69 documentației standard.docx
Ordinul Ministerului Finanțelor nr.69 din 07.05.2021
Документация атрибуции
10.08.2021 17:58:50
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ivano Franco 2A, mun.Bălți
693000 MDL
Название лота : Lucrări de reparație capitală a acoperișului clădirii din str.Ghenadie Iablocikin 5A, mun.Chișinău
440000 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
1,133,000.00
MDL
Период разъяснений:
10.08.2021 17:58:50 - 16.08.2021 15:00:00
10.08.2021 17:58:50 - 16.08.2021 15:00:00
Период подачи заявок:
16.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 15:00:00
16.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 15:00:00