- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Reagenți și consumabile de laborator (suplimentar)
Информация о заказчике
Название
IMSP Policlinica de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601003924
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August 1989, nr.70
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.08.2021 16:18:03
Последнее изменение
11.08.2021 7:38:39
MTender ID
Код CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Тип процедуры
Открытый аукцион
Критерий оценки
Самая низкая цена
Список партий
Название лота : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
Документы процедуры покупки
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Документация атрибуции
10.08.2021 16:47:51
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația standard
Документация атрибуции
10.08.2021 16:47:51
anunt de participare reagenti si consumabile (suplimentar).pdf
Anunț de participare
Документация атрибуции
10.08.2021 16:47:51
documentatia standard pentru reagenti si consumabile de laborator (suplimentar).pdf
Documentația Standard
Документация атрибуции
10.08.2021 16:47:51
На данный момент нет разъяснений по процедуре
Название лота : Reagenți și consumabile de laborator Compatibili cu analizatorul cu chemiluminiscență Immulite 2000 Siemens
112425 MDL
Статус
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС
112,425.00
MDL
Период разъяснений:
10.08.2021 16:47:51 - 20.08.2021 17:00:13
10.08.2021 16:47:51 - 20.08.2021 17:00:13
Период подачи заявок:
20.08.2021 17:00:13 - 24.08.2021 12:00:00
20.08.2021 17:00:13 - 24.08.2021 12:00:00