- Стадия выяснения
- Подача предложений
- Электронный аукцион
- Этап оценки предложений
- Контракт
Servicii de reparație a utilajului medical al ANSP 2021
Информация о заказчике
Название
Фискальный код / IDNO
Адрес
Веб-сайт
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
Последнее изменение
MTender ID
Код CPV
Тип процедуры
Критерий оценки
Список партий
Название лота : Lot 1 Aytoclav Systec VX-75 nr.2980
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. ANSP Lab. Virusologic (Cosmescu 3)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 9:00:00
Название лота : Lot 2 Aytoclav Systec VX-75 nr.3085
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP Lab. Virusologic (Cosmescu 3)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 9:18:30
Название лота : Lot 3 Gaz cromatograf Agilent GC/ MS/TQ 8040
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 9:37:00
Название лота : Lot 4 Generator de hidrogen PEAK Scientific seria HF 15-02-1852
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 9:55:30
Название лота : Lot 5 Sistema pentru mineralizare a probelor TOPWAVE
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:14:00
Название лота : Lot 6 Sistema pentru mineralizare a probelor TOPWAVE
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central)
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:32:30
Название лота : Lot 7 Dulap frigorific:, BXC-ANCONA, Nr. LC-450/14/1131, a.2014
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. ANSP (sed.central) b.san.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:51:00
Название лота : Lot 8 Mașină de spălat, vesela , UNICLEAN SL L 170, Nr. 15055BOKI055, a.2015
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) b.san.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:09:30
Название лота : Lot 9 Spălătorul (Microplate washer) PW40, E1259, Bio Rad, Franța, 1995
Diagnostica, reparația ,testarea conform documentele tehnice a aparatului. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) lab.ref.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:28:00
Название лота : Lot 10 Spălătorul (Microplate washer) PW40, EB2F065311, 2005, Bio Rad, Franța
Diagnostica, reparația, încercări hidraulice conform documentelor tehnice. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) lab ref.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:46:30
Название лота : Lot 11 Frigider Polair , 1055 nrA404351110, A404361110, A407231110 , 404331110 Rusia
Diagnostica, reparația Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP(sed.central) lab.ref.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:05:00
Название лота : Lot 12 UPS (sursa de alimentare neîntreruptă) AEG USV ONL 2000 VA Protect C. 2000 (JG2014), China
Diagnostica, reparația,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central) lab.ref.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:23:30
Название лота : Lot 13 UPS (sursa de alimentare neîntreruptă) US9600 Nitram
Diagnostica, reparația,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed central) lab.ref.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:42:00
Название лота : Lot 14 Autoclav GP-400 nr.254.
Diagnostica, reparația, încercări hidraulice conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică a manometrelor. Se include costul pieselor de schimb utilizate ANSP (sed.central) LM.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:00:30
Название лота : Lot 15 Dulap frigorific Polair 1055. Nr.403261110; Nr.407311110; Nr.404271110; Nr.404291110
Diagnostica, reparația, testarea.Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:19:00
Название лота : Lot 16 Dulap de sterilizare GP-80 nr.2770
Diagnostica, reparația, testarea.Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:37:30
Название лота : Lot 17 Spălător MINDRAI MW-12A nr.WF-3B103346
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, . Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație ANSP (sed.central) LM
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:56:00
Название лота : Lot 18 Autoclav MLV tip 5075 Nr.1103925, Nr.1103926
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:14:30
Название лота : Lot 19 Autoclav NUVE OT 100V a.2014 nr.010334
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:33:00
Название лота : Lot 20 Autoclav tip.5050ML nr.2902689
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:51:30
Название лота : Lot 21 Dulap de sterilizare Venticel-222 nr.BO62402
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificare metrologică Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:10:00
Название лота : Lot 22 Dulap de sterilizare LSIK-B2V Venticel nr.121700
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:28:30
Название лота : Lot 23 Centrifuga Rotina 38 nr.0000562
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:00:00
Название лота : Lot 24 Mașină de spălat vesela Steelco nr.1355312.
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului, . Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:18:30
Название лота : Lot 25 Spălător la linia ELYZA
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului,. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP.Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:37:00
Название лота : Lot 26 Spectrofotometru AS ZEEnit 700P Analitic Jena
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului.verificare metrologică Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Chișinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 10:55:30
Название лота : Lot 27 Aparat de cintărit Rawag AS60/220/C2 nr.227829
Diagnostica, reparația, conform documentele tehnice a aparatului verificare metrologică. Se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Chisinău
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:14:00
Название лота : Lot 28 Autoclav Steragar 10
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Edineț
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:32:30
Название лота : Lot 29 Dulap de uscare ШСС-80П
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Edineț
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:51:00
Название лота : Lot 30 Termostat 2B-151
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Edineț
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:09:30
Название лота : Lot 31 Autoclav ГК-100-3М Nr 1987 .
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică,verificarea metrologică a manometrelor, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:28:00
Название лота : Lot 32 Termostat TC 80 Nr.3294 an.1981
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:46:30
Название лота : Lot 33 Termostat TC 80M2 Nr.8326 an1988.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, -se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:05:00
Название лота : Lot 34 Termostat Poleco-aparatura ,nr 46324539170,anul 2013
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Bălți.
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:23:30
Название лота : Lot 35 Balanță electronică AD 1000,nr.1846,an 2010
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:42:00
Название лота : Lot 36 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată (balanță electronică) AQT-600
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:00:30
Название лота : Lot 37 Dulap de sterilizare SLW 240 STD
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP Soroca
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:19:00
Название лота : Lot 38 Dulap de sterilizare ШС-80
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:37:30
Название лота : Lot 39 Cititor Mindray MR-96 A
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Soroca
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:56:00
Название лота : Lot 40 Autoclav BK - 75, № 1871, a. 2010 , Rusia.
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică conform documentele tehnice a aparatului,verificarea manometrelor. se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP.Unghenii
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:14:30
Название лота : Lot 41 Bidistilator de apă BIHY 041, № 846013112761, a. 2013.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Ungheni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:33:00
Название лота : Lot 42 Fotometru КФК-3
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Orhei
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:00:00
Название лота : Lot 43 Aparat p/u det-rea elementelor chimice KФК 2МП,
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Caușenil
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:18:30
Название лота : Lot 44 Cuptor de calcinare SNOL
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Caușeni
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:37:00
Название лота : Lot 45 Sterilizator cu aburi vertical OT-100 V,nr.01-0337,a.2013
Diagnostica, reparația, testarea hidraulicăconform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncești
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 11:55:30
Название лота : Lot 46 Incubator de laborator cu convecție forțată IFA-170-8,ESCO,nr.87508,a.2014.
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncețti
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:14:00
Название лота : Lot 47 Sterilizator GP-80
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hîncești
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:32:30
Название лота : Lot 48 Distilator de apă GFL 2012
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Hînceștil
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:51:00
Название лота : Lot 49 Cuptor de calcinare SNOL 1,6 Nr. 01890 Lituania
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:09:30
Название лота : Lot 50 Balanța de laborator ВЛР-200; Nr.396 USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:28:00
Название лота : Lot 51 Dulap de uscat si sterilizare ШСС-80П Nr.6346 USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație CSP. Comrat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:46:30
Название лота : Lot 52 Fotocolorimetru КФК-2М Nr. 8803707 (Schimbarea svetofiltrului 590 nm), USSR
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP. Comrat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:05:00
Название лота : Lot 53 Centrifuga SIGMA 3-16K №150792, 2013г.,
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP. Comrat
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:23:30
Название лота : Lot 54 Spectrometru cu absorbtie atomica ZEEnit 700P, nr. 150z7p1133, 2014
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificarea metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 14:42:00
Название лота : Lot 55 Ionometru de laborator ЭВ-74, nr. 5288
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:00:30
Название лота : Lot 56 Fotocolorimetru КФК-3, nr. 0500135
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:19:00
Название лота : Lot 57 Fotocolorimetru КФК-2, nr. 8901897
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 15:37:30
Название лота : Lot 58 Autoclav BK 75 nr.668
Diagnostica, reparația, testarea hidraulică conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică a manometrelor se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:00:00
Название лота : Lot 59 Termostat IFA 170 ESCO nr.86512
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:18:30
Название лота : Lot 60 Sterilizator Pol Eco cu abur uscat ST-2 nr.SO2CF130875
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:37:00
Название лота : Lot 61 Distilator GFL an. 2012
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 12:55:30
Название лота : Lot 62 MinicentrifugăK4 nr.6473
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului,verificare metrologică se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:14:00
Название лота : Lot 63 Pompa wilTec TECHNIK DE 52249, nr. DE 45283704
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:32:30
Название лота : Lot 64 Pompa KIF LAB LABOPORT, type N820.3AN.18, nr. 06017335
Diagnostica, reparația, testarea conform documentele tehnice a aparatului, se include costul pieselor de schimb utilizate la reparație. CSP.Cahul
Статус
Оценочная стоимость
ID
Минимальный шаг
Срок действия договора
От 01.09.2021 3:00:00 До 31.12.2021 3:00:00
Ссылка на аукцион
Начало аукциона
От 06.09.2021 13:51:00
Документы процедуры покупки
anunt d participare reper.util.medical.pdf
Документация атрибуции
10.08.2021 16:00:11
specificații de preț f 4.2.docx
Документация атрибуции
10.08.2021 16:00:11
specificaţii tehnice f 4.1.docx
Документация атрибуции
10.08.2021 16:00:11
specificații de preț f 4.2
Документация атрибуции
11.08.2021 10:55:30
specificaţii tehnice f 4.1
Документация атрибуции
11.08.2021 10:55:30
documentatia_standard_servicii
Документация атрибуции
11.08.2021 10:55:30
specificaţii tehnice f 4.1
Документация атрибуции
15.08.2021 7:50:09
documentatia_standard_servicii
Документация атрибуции
15.08.2021 7:50:09
15.08.2021 07:55
Ответ на разъяснение: au fost corectate documentele și aduse in concordanță cu anunțul de participare.
15.08.2021 07:55
Ответ на разъяснение: au fost corectate documentele și aduse in concordanță cu anunțul de participare.
19.08.2021 08:53
Ответ на разъяснение: pregătirea sistemelor și aparatelor pentru trecerea verificării metrologice.Lista
19.08.2021 08:53
Ответ на разъяснение: Lista pieselor de schimb se vor publica în licitație separat.
21.08.2021 11:27
Ответ на разъяснение: la ce lot vă referiți ca să putem răspunde.
Этап оценки предложений
Оценочная стоимость без НДС10.08.2021 16:00:11 - 23.08.2021 11:27:01
23.08.2021 11:27:01 - 04.09.2021 11:27:01